Hakkımızda

 

Hakkımızda

Firmamız 1976 yılında Efe Aksesuar San. ve Tic. ismi altında kurulmuş imalatına başlamıştır.

Hazır giyim, Denim ve Deri sektörlerine sunduğu ürünlerde modayı yansıtan Efe Aksesuar, Topçular semtinde gerçekleştirdiği imalatını, Merter deki mağazalarla tekstil sektörünün hizmetine sunmaktadır. Ürün yelpazesinde yer alan Kemer, düğme, kuşgözü, rivet, elcik, ve toka gibi aksesuarların imalatında ayda 10 ton zamak kullanan firmamız, Çin den gerçekleştirdiğimiz ithalat ile sektöre kaliteli alternatifler kazandırıyoruz.


image

"İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur."

Robert Bosch

Kuruluşundan bu yana müşterilerimizle uzun vadeli olarak çalışmayı prensip edinerek tüm ticari ilişkilerinde titiz davranarak, ürün yelpazesini şekillendirirken günün moda trendlerini takip ederek çalışmalarımızı o yönde devam ettirmekteyiz.

Bize vereceğiniz siparişleri zamanında ve kusursuz olarak teslim ediyoruz.

Metal aksesuar alanında tekstil sektörüne yön vererek, geçen zaman içinde faaliyet halinde bulunduğumuz firmalarla büyük yükseliş gösteren ve halen hazır giyim ve deri sektörünün önde gelen ihracatçı firmalara hizmet vermekteyiz.

Tüm bu özellikleriyle sektörde örnek teşkil ederek, mağazalarımızın yer aldığı bölgelere göre sektörel hizmet vizyonu oluşturulmuş bir yapıyla hareket ediyoruz.